<-- Atzera // Atrás

(D) Dantza Danza | (T) Antzerkia Teatro | (P) Perfomance | (F) Filma/documentala Película/Documental | (M) Musika Música | (A) Ikus-entzunezkoak Audiovisual | (I) Instalazioa Instalación.

DATA | FECHAORDUA | HORAEKINTZA | ACTIVIDADTOKIA | LUGARSAR. | ENT.
18 Urria | Octubre 201820:00LABO GO6: Itxaso Díaz (A).Kutxa Kultur Plaza, Tabakalera, Donostia.Libre.
11 Urria | Octubre 201820:00LABO XIII: Amaia Lizarralde + Klara Badiola + Javier Merino (T).Cripta, Convent Garden, Donostia.Pend.
27 Iraila | Septiembre 201819:30LABO GO5: Beatriz Setién (P+I).Kutxa Kultur Plaza, Tabakalera, Donostia.Libre.
06 Iraila | Septiembre 201820:00LABO XII: Miren Lizeaga + Agus Martinez (D).Azotea, Convent Garden, Donostia.Libre.
24 Abuztua | Agosto 201820:00LABO XI: Amaia Irazabal + Iñigo Dierez (T+M).Azotea, Convent Garden, Donostia.Ticketea.
11 Abuztua | Agosto 201820:00LABO GO4: María Andrés + Noemí Viana (D).UD-HA Terraza, Tabakalera, Donostia.Libre.
06 Uztaila | Julio 201820:00LABO X: Anodino Teatroa + Iñaki Cid (T+M).Azotea, Convent Garden, Donostia.Ticketea.
28 Ekaina | Junio 201820:00LABO GO3: Maylis Arrabit + Ebi Soria (D).Kutxa Kultur Plaza, Tabakalera, Donostia.Libre.
14 Ekaina | Junio 201820:00LABO IX: Jone San Martin + Emanuele Soavi (D+P+M).Salón/Cripta, Convent Garden, Donostia.Ticketea.
24 Maiatza | Mayo 201820:00LABO VIII: Inauguración #patio + Iñaki Santos (D+T+M).Patio/Cripta, Convent Garden, Donostia.Ticketea.
26 Apirila | Abril 201820:30LABO GO2: Alvaro Sau “The Long Cycle” (F).Kutxa Kultur Plaza, Tabakalera, Donostia.Libre.
12 Apirila | Abril 201819:30LABO VII: Alvaro Sau (F) + Parasite (D+T).Salón/Cripta, Convent Garden, Donostia.Ticketea.
09 Martxoa | Marzo 201819:30LABO VI: Oihana Varela (F) + El Conccertino (T).Salón/Cripta, Convent Garden, Donostia.Ticketea.
16 Otsaila | Febrero 201819:30LABO V: Amaia Elizaran (D+M) + Sagari Urzaiz (D+M).Salón/Cripta, Convent Garden, Donostia.Ticketea.
15 Abendua | Diciembre 201719:30LABO IV: Myriam Perez (D) + Oihana Valera (D).Salón/Cripta, Convent Garden, Donostia.Ticketea.
10 Azaroa | Noviembre 201719:30LABO III: Patio (P) + NODE Akziona! (T+A).Salón/Cripta, Convent Garden, Donostia.Ticketea.
06 Urria | Octubre 201719:30LABO II: Thiago Cohen (D) + Cai Tomos/Itxaso Díaz (F+D).Salón/Cripta, Convent Garden, Donostia.Ticketea.
07 Iraila | Septiembre 201719:30LABO I: Jaiotz Osa (D).Azotea, Convent Garden, Donostia.Ticketea.
25 Maiatza | Mayo 201720:00El Conccertino (T).Bunker Kultural, Donostia.Libre.
04 Maiatza | Mayo 201720:00Mikel Basabe (A)Bunker Kultural, Donostia.Libre.
27 Apirila | Abril 201720:00Pet Fennec (M).Bunker Kultural, Donostia.Libre.
06 Apirila | Abril 201720:00Landerground (P).Bunker Kultural, Donostia.Libre.
30 Martxoa | Marzo 201720:00Idoia Grijalbo (I).Bunker Kultural, Donostia.Libre.
23 Martxoa | Marzo 201720:00Banaiz (A/I)Bunker Kultural, Donostia.Libre.
09 Martxoa | Marzo 201720:00El club de los mentirosos (T).Bunker Kultural, Donostia.Libre.
23 Otsaila | Febrero 201720:00Mikel Karton (M).Bunker Kultural, Donostia.Libre.
02 Otsaila | Febrero 201720:00Mikel Elorza (A).Bunker Kultural, Donostia.Libre.